Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar
11 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 54 kez okundu.

Kefilsiz Belgesiz Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Bu makalemizde sizlere kefilsiz, belgesiz, masrafsız kredi veren bankalar hangileri, onları anlatacağım.

Bazı kişiler, sabit bir gelirleri olmasına rağmen bankaların istedikleri gelir belgelerini tanzim edemezler. Bu meslek dallarına örnek olarak ; çiftçilik, arıcılık, seracılık, esnaf gibi meslekleri gösterebiliriz. Bu meslek dallarında çalışan kişiler, sabit gelirli işçi, memur gibi olmadıkları için gelir belgesi temin edemeyebilirler. Bu nedenle bankalara istedikleri gelir belgelerini sunamazlar. Bu sorundan dolayı birçok banka şubesi gelir belgesiz kredi vermektedirler. Bu bankalara örnek olarak ; Akbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, INGBank, FinansBank gibi bankaları gösterebiliriz.

Gelir belgeniz olmamasına rağmen, gelirinizin bulunması, bu gelirinizi ispatlamanız, kredi notunuzun yüksek olması veya herhangi bir gayrimenkulünüzün bulunması bankalardan gelir belgesiz kredi almanıza yetmektedir. Hatta kredi notunuz yüksek ise bankalardan gelir belgesiz kredi alma ihtimaliniz daha yüksektir.

 ING BANK

Yukarıda örnek verdiğimiz ING Bank, gelir belgesiz, 3 bin liraya kadar nakit ihtiyacınızı nakit kredi ile karşılamaktadır. Tüm ING Bank şubelerinden gelir belgesiz krediye başvurabileceğiniz gibi, telefon bankacılığı üzerinden de 7/24 başvuru işlemini yapabilirsiniz. Sizden istenen gelir belgesi yerine, çiftçi iseniz çiftçilik belgesi, esnaf iseniz vergi levhası gibi meslek dallarınıza göre belgeler istenir.

 AKBANK

Akbank da diğer bankalar gibi gelir belgesiz kredi vermektedir. Bunun için izleyebileceğiniz adımlar ; Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz ya da Sms ile, Akbank Atm cihazından veya internet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sizlere örnek olarak, 20.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu için Sms yolunu anlatalım. Cep telefonunuzun Sms bölümüne gelerek Kredi yazın ve bir boşluk bırakın. T.C. kimlik numaranızı yazarak 4425’e gönderin. Akbank yetkilileri tarafınca yapılan incelemeler sonucunda kredi bilgileriniz cep telefonunuza gönderilir.

Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için gereken evrakları sıralamak istiyorum :

– Nüfus Cüzdanınız,

– Son 3 ay içerisinde aktif olan herhangi bir fatura,

– Çiftçiler için çiftçilik belgesi,

– Esnaflar için vergi levhası.

Son olarak DENİZBANK üzerinden nasıl gelir belgesiz kredi başvurusu yapabileceğinizi anlatacağım.

Denizbank, gelir belgesi olmadan 55.000 TL’ye kadar kredi desteği sağlamaktadır. Ayrıca Denizbank bu kredi için 36 aya kadar varan vade fırsatı sağlamaktadır. Evrak yok, kefil yok, gelir belgesi yok… Denizbank’a gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için :

– Cep telefonunuzun Sms bölümüne KREDİM yazın,

– Bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı ekleyin,

– Son olarak 3280’e sms gönderin.

Başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde cep telefonunuza iletilir. Bu işlem sonrasında tek yapmanız gereken gelir belgesiz kredi veren herhangi bir Denizbank şubelerine nüfus cüzdanınız ile başvuru yapmaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git