KREDİLER

Çaresiz Kalanlar İçin İnanılmaz 3 Para Bulma Tekniği

Çaresiz kalanlar için inanılmaz 3 para bulma tekniği sunuyoruz.
Parasal ihtiyaçların karşılanmasında birçok kişinin aklında her zaman bankalardan Kredi çekmek ya da yakınlarda borç para almak gelmektedir.   Bu yazımızda Hem bankadan kredi çekemeyen hem de yakınlarından para yardımı alamayan kişiler için gerçekten kesin para bulmaya yarayan bazı çözüm önerileri sunduk.


Dara Düşenler İçin Acil Para Bulma Yöntemleri 2020


Türkiye’de bazı teknikler para bulmak için çok sık kullanılmasına rağmen, bazı para arayan kişilerin bu teknikleri bilmediğini tahmin ediyoruz. Aynı gün içerisinde nakit sıkışıklığını giderecek ve nakit para bulmanızı sağlayacak olan 3 farklı yöntemden size hangisi uygunsa onu deneyebilirsiniz ve gün içerisinde nakit paranızı elde edebilirsiniz.


3 farklı seçeneği size sunarak uygun olanları tercih etmeyi size bırakıyoruz. Bunlar;

1. kredi kartını nakit paraya çevirerek nakit para temin edebilirsiniz.

2. şu anda senetle telefon satan yerlerden telefon alışverişi yapmak suretiyle telefonları teslim almayıp bunun yerine nakit para alma yöntemi tercih edebilirsiniz.
3. bir yöntem olarak da kuyumculardan senetle altın satın alarak; bu altınları gün içerisinde kuyumculara tekrar satarak nakit para elde edebilirsiniz.


ilk maddede belirtilmiş kredi kartını kırdırma işlemini kuyumcularda kredi kartı ile altın satılarak yine yapabilirsiniz. Bunun için kuyumcudan taksitli altın alıp altınları nakit olarak geri aynı sarrafa satıp paranızı gün içerisinde elden nakit olarak teslim alabilirsiniz.


Kredi Kartını Nakite Çevirme


Kredi kartınızla bulunan kullanılabilir limitleriniz dahilinde gün içerisinde nakit para temin edebilirsiniz. Kartınıza bulunan limiti tespit ettikten sonra en yakın bir kuyumcuya giderek taksitle altın almak istediğinizi ifade ediyor ve gram altın yada Cumhuriyet altını gibi altını satın alıyorsunuz.

Kredi kartına taksit yapıldığı için kuyumcu belki sizden bir komisyon talep edecektir ya da gram altının piyasa değerinin biraz daha üstünde satacaktır; ama gün içerisinde nakit para sıkışıklığı gidermek için bunu görmezden gelebilirsiniz.

Altını satın aldıktan sonra isterseniz aynı kuyumcudan ya da daha uygun daha yüksek teklif veren başka bir kuyumcudan altınlarınızı bozabilir ve satış sonrası para bulma şansı elde edebilirsiniz.


Evkur Gibi Yerlerden Senetle Telefon Alma


Şu anda binlerce kişi parasız kaldığında senetle telefon alma yöntemi ile para bulmak bulabilmektedir. Bu yöntem kısaca şu şeklinde kullanılır; elden taksitle yada senetle telefon satan bir teknoloji mağazasında gidiyorsunuz. Bu teknoloji mağazasından normal piyasa değerine göre biraz daha yüksek de olsa bir telefon satın alıyorsunuz ve bu telefonun kutusunu açtırmıyorsunuz ve garantisini de imza atmıyorsunuz.

Teknoloji mağazasından aldığınız ürünü yine aynı yere satabilirsiniz. Ya da telefonu hiç belli etmeden başka bir telefoncuya giderek aynı gün içerisinde nakit olarak satabilirsiniz. Bu satış sonrasında telefonun değeri biraz düşse de elde edeceğiniz bir nakit para olacaktır.

Bu şekilde de bir para bulma yöntemi tercih edebilirsiniz. Bunu beyaz eşyalarda, televizyonlarda, bilgisayarlarda, akıllı saatlerde veya diğer alışveriş yapılabilen eşyalar da yapabilirsiniz; ama ikinci el olarak değerini hep en az kaybeden ürün telefon olduğu için biz telefonu tavsiye ediyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu