HABERLER

Oyun Oynayarak Para Kazanma

Para kazandıran oyunlar, son zamanlarda kişiler tarafından en sık araştırılan konulardan birisi. Günümüzde oyun oynayarak para kazanma mümkün mü? Elbette! Oyun oynamayı seviyorsanız, bu hobinizi paraya dönüştürebilirsiniz. Bunun için piyasada birçok oyun mevcut. Para kazandıran oyunlar listesini aşağıya hazırladım!

1- Team Fortress 2

Team Fortress 2, para kazanmak için oynayabileceğiniz oyunların başında gelir. Oyunda Item Workshop özelliği yer alıyor. Burada oyuncular model ve fikir satışı gerçekleştirebilir. Gerçekten yaratıcı olanlar kâr üzerinden pay alıyor!

2- Dota 2

Para kazandıran oyunlar arasında Dota 2’de yer alıyor. Öğrenip oynayabilmeniz kolay fakat oyunda profesyonel olmanız biraz zor. Oyun içerisinde 100’den fazla karakter vardır. Oyunda eşya düşürüp satarak para kazanabiliyorsunuz. Oyun oynayarak para kazanma için eşsiz fırsatlar bulunuyor.

3- HearthStone

Oyunda para kazanabilmeniz için kart serilerini toplamanız ve görevleri tamamlamanız gerekiyor. Hedefiniz, rakibin sağlığını yok ederek 1. olmak.

4- Rocket League

Steam üzerinde para kazandıran oyunlar arasında en çok satanlardan birisidir. Oyun, temel olarak araba oyunları kategorisinde yer alır. Oyun içerisinde turnuvalar düzenleniyor ve bu turnuvaların belirli para ödülleri bulunuyor.

5- Call of Duty

Oyun, 2003 yılında 2. Dünya Savaşı’na odaklanarak çıkarıldı. Amatör turnuvalarda oynayarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca çeşitli bahislerle de para kazanabilmeniz mümkün.

Diğer oyunları incelemek için Oyun Oynayarak Para Kazanma yazısını okuyabilirsiniz.

Oyun Oynayarak Para Kazanmak Mümkün Mü?

Gerek mobil gerekse de PC platformunda oyun oynayarak para kazanma mümkün! Özellikle akıllı telefonların yaygınlaşmasından sonra mobil oyunlar şu sıralar daha popüler. Ancak PC oyunları da artan bir oyuncu kitlesine sahip.

Para kazandıran oyunlar içerisinde çeşitli uygulamalarla para kazanabiliyorsunuz. Bu oyunlardan para kazanmak için ve kazancınızı artırmak için aşağıdaki unsurları takip edebilirsiniz.

  • Oyun oynayarak para kazanma yöntemleri içerisinde ilk yöntem elbette oyun içi eşyaları (item) düşürüp sonrasında bunları gerçek parayla satmak! Genel olarak oyun içerisinde çeşitli canavarları kesip içerisinden item düşürebiliyorsunuz. Nadir bulunan değerli eşyaları yüksek fiyatlardan satabilirsiniz.
  • Oyun oynadıkça oyun parası kazanırsınız. Birçok oyun, bu paraların gerçek parayla ticaretine izin veriyor. Yani oyun paralarını biriktirerek sonrasında bunları gerçek para ile satabilirsiniz.
  • Karakteri geliştirip satmak, oyundan para kazanmak için en sık kullanılan yöntemlerden birisi. Birçok oyunda başrolde bir karakter yer alıyor. Siz bu karakteri kontrol ederek ve geliştirerek daha güçlü oluyorsunuz. Oyun hesabınızdaki karaktere ciddi emekler sarf ederek onu geliştirebilirsiniz. Sonrasında gerçek para ile bu hesapları satabiliyorsunuz!
  • Turnuvalar, para kazanmak için başvurulan yöntemlerden birisi. Bazı oyunlar, gerçek para ödüllü turnuvalar düzenleyebiliyor.

Para Kazandıran Uygulamalar

İnternetten para kazanmak isteyen kişiler, aynı zamanda para kazandıran uygulamaları da merak edebilir. Bunun için sizlere bir liste oluşturdum.

1- Google Ödüllü Anketler

Her ne kadar sadece Android kullanıcıları için geçerli olsa da, akıllı telefonunuzdan yapacağınız basit işlemlerle Google Ödüllü Anketler aracılığıyla para kazanabilmeniz mümkün. Periyodik olarak cevaplayacağınız anketler için ödeme alıyorsunuz. İşlem bu kadar basit!

2- SlideJoy

Android telefonunuzun kilit ekranına bir reklam yerleştirilir. Bu reklam sayesinde dolar bazında gelir elde edebiliyorsunuz.

3- Bounty

Bounty, çeşitli görevleri yaparak para kazanabileceğiniz bir uygulama. Ağırlıklı olarak kullanıcıların fikirlerine ulaşmak için anketler düzenleniyor. Sizin için verilen tekliflerden uygun olanı seçin ve görevleri yapmaya başlayın!

Para Kazandıran Uygulamalar konusunda birçok uygulama yer alıyor. Bağlantıyı takip ederek diğer uygulamaları inceleyebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu