Home / KARİYER / İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası Personel Alımı

 Kuruluşu Cumhuriyet tarihine dayanan büyük ve köklü bir banka olan İş Bankası ülkemiz açısından büyük öneme sahip bir bankadır. Ülkesi ve vatandaşı için sürekli kendini yenileyen ve geliştiren bir sistem ile hizmet vermeye devam etmektedir. Bünyesinde istihdam ettiği çok sayıda personel olmasına rağmen daha geniş kitlelere ulaşabilmek için yeni şubeler açmaya devam etmekte ve daha iyi hizmet verebilmek için yeni personel alımına ihtiyaç duymaktadır. İş Bankası’nda çalışmak isteyenler gerekli şartları taşıdıkları takdirde web sitesi üzerinden başvuru yapmalıdır, başvurusu onaylanan kişiler sınav tarihinde yazılı sınava tabi tutulurlar. Yazılı sınavda başarı sağlayanlar sözlü mülakat sınavlarına çağırılırlar. Ve gereken başarıyı gösteren adaylar İş Bankası bünyesinde çalışmaya hak kazanırlar.

İş Bankası Personel Alımı başvuru şartları:

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– 30 yaşını aşmamış olmak

– Bankanın daha önce düzenlemiş olduğu personel alım sınavlarından yazılı veya sözlü mülakatlardan herhangi birinden başarısız olmamak,

– Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak,

– Herhangi bir yüz kızartıcı suç sebebiyle kamu haklarından yoksun bulunmamak,

– Herhangi bir suçtan dolayı hapis cezasına hüküm giymemiş olmak, sicilinin temiz olması,

– Sağlık durumunun yurdun neresi olursa olsun her yerinde hizmet vermeye, görev almaya elverişli olması.

– Görev alacağı bölümle ilgili herhangi bir üniversitenin ilgili dört yıllık bölümünden mezun olmak.

Bankanın açık pozisyonları için her bölüm için ayrı tarihlerde ayrı sınavlar yapılmaktadır. Sınav tarihlerini web sitesinden takip ederek başvurunuzu yapınız. Memur alımı, Müfettiş Yardımcısı alımı, Güvenlik Görevlisi alımı gibi çeşitli pozisyonlar için alımlar yapılmaktadır. Sizler de İş Bankası gibi büyük bir bankada çalışıp kariyerinizi güçlendirmek istiyorsanız, gerekli şartları sağlamışsanız hemen başvurunuzu yapıp İş Bankasının güçlü ailesine katılabilirsiniz.

Banka ilanlarını sakın kaçırmayın!
Bankacı olabilmek için iki aşamadan geçmeniz gerekmektedir. Bunun içinde banka iş alım ilanlarını yakından takip edin. İş Bankası sitesini takip ederek en güncel alımları sizlerde yakından takip edebilirsiniz. Yeni güncel iş alımına rastladığınız zaman hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Unutmayın  bir şeyleri başarabilmek için önce siz inanmalı ve bu amaç için biraz çaba göstermelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir