Cepteteb Ücretsiz ESET Smart Security 7 Programı

Cepteteb Ücretsiz ESET Smart Security 7 Programı
Evet yanlış duymadınız Cepteteb müşterilerini altın değerinde fırsatlar sunmaya devam ediyor. CEPTETEB kampanyalarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugün sizlere özellikle internet kullanımı yoğun olan ve bilgisayarında li güvenlik açıklarını kapatmak için ihtiyaç duyacağınız güzel bir uygulama olan Eset Smart Security uygulaması ile bilgisayarlarınız daha güvenli olacak. Bu uygulamayı CEPTETEB müşterisi olma avantajı ile 6 ay ücretsiz kullanabilirsiniz. Kampanya detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

CEPTETEB İnternet Şubesi’ni kullanıyorsan bu özel fırsatı sakın kaçırma, Türkiye’nin en çok tercih edilen güvenlik yazılımımlarından bir tanesi olan ESET Smart Security 7 Programını 6 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsin.

Cepteteb ESET Türkiye ile yapılan anlaşma sonrasında müşterilerine ESET Smart Security 7 ve ESET Mobile Security programlarını 6 ay süre ile ücretsiz sunuyor. Sizlerde bu fırsattan yararlanmak için CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapın ve daha sonra CEPTETEB İnternet Şubesi Kampanyalar menüsündeki ESET Smart Security 7 sayfasından ürün anahtarını öğrenip, anti-virüs programını aktive edebilirsin. Kampanyalar sekmesini sık sık kontrol etmeniz işinize yarayacak olan kampanyaları bulmanıza olanak sağlayacaktır. Ben bir keresinde uçak bileti almayı düşünüyordum kampanyalar sekmesinde %50 uçak bileti indirimi kampanyası sayesinde 200 TL olan bileti 100 TL’den aldım Cepteteb bu yönü ile bir çok bankadan bir adım önde.

ESET Smart Security 7 Nedir
ESET Smart Security 7; ESET NOD32 Antivirus, Firewall, Antispam, Ebeveyn Kontrolü özelliklerinin tümünü içeren Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için geliştirilmiş bir güvenlik yazılımıdır. Böylece hem bilgisayarında daha güvenli işlem yaparsın hem de bilgisayarını virüslere karşı korumuş olursun.

Kampanya Katılım Koşulları

  • Bu kampanya başlı başına sadece bir kez kullanılabilir ve başka  indirim ve promosyonlarla birleştiremezsin.
  • TEB ve Eset katılım koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
  • ESET Smart Security 7 programını indirmek için hemen orjinal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  • ESET Smart Security 7 kurulum kılavuzu için hemen öğrenmek için orjinal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  • Yapılan bir araştırma göre (United Consultant 06 Nisan – 02 Mayıs 2011 BrandTracker ) Türkiye’de bilgisayar kullanıcılarının %33’ü ESET ürünlerini kullanıyor.

Sizlerde bu kampanyadan faydalanarak programı 6 ay ücretsiz kullanmak için acele edin.

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir