Home / KREDİ KARTI KAMPANYALARI / CEPTETEB Kredi Kartı ile Markafoni’de %20 İndirim!

CEPTETEB Kredi Kartı ile Markafoni’de %20 İndirim!

CEPTETEB Kredi Kartı ile Markafoni’de %20 İndirim!

CEPTETEB Kredi Kartı ile yapılacak alışverilerde güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor Markafoni.com’da alışverişlerini %20 indirimli yapabilirsiniz.

Eğer cepteteb kredi kartınız yoksa hemen kolayca başvura da bulanabilir siniz. İndirimli alışverişe başlamak için hemen CEPTETEB Kredi Kartı’na başvurabilirsin.

  • Bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle bir Cepteteb kredi kartına sahip olmanız gerekmektedir. Kartınız varsa Markafoni’den % 20 indirimli alışveriş yapabilirsiniz.
  • CEPTETEB Kredi Kartınız ile Markafoni’den yapacağınız alışverişleriniz için %20 indirim kazanacaksınız, kazandığınız indirimler için maximum 30 TL indirim kazanacaksınız. Kazandığınız indirim tutarı en geç 5 gün içerisinde hesabınıza aktarılacaktır.
  • Kampanyanın geçerlilik tarihi 02.12.2015 ile 30.11.2016 arasında olacaktır.Uzun dönemli bir kampanya olacağı için bir yıl içinde bu kampanya ile 150 TL indirim kazanabilirsiniz toplamda.
  • Dilerseniz birden fazla kartınızda varsa kampanyaya ayrı ayrı katılabilirsiniz. Yani ana kartı ve buna fazladan bir ek kartı olanlar da bu kampanyadan ayrı ayrı faydalanabilirler.
  • Ayrıca bu kampanya kapsamına sanal kartlarda dahildir. Sanal kartınız ile markafoni.com alışverişleri kampanya kapsamında olacaktır.
  • Kotalar aylık olduğundan Eylül’de yapacağınız bir alışverişiniz Ekim’de bile hesabınıza geçse yine de Eylül ayı kotanızdan düşecektir. Yani Ekim ayında da alışveriş yapıp indirim kazanabilirsiniz.
  • Eğer yapacağınız alışverişleriniz ilerleyen günlerde iptal edilecek olursa sonra ki 30 gün içerisinde size verilecek olan iade geri alınacaktır.
  • CEPTETEB She Paketi olan kullanıcılar Markafoni’de harcama yaptıklarında sadece Markafoni kampanyası kapsamında iade alabileceklerdir. Kampanyalar birleştirilemez.
  • TEB ve Markafoni kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Eğer Cepteteb kredi kartınız yoksa bir sonraki yazımızda nasıl Cepteteb hesabı açabilirsiniz ve kredi kartına nasıl sahip olabilirsiniz bilgilendirme yapacağız. Keyifli alışverişler dileriz…

One comment

  1. enparaya rakip

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir