BANKALAR

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ak Bank 444 25 25 numaralı hattan kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen vatandaşlar, ne yazık ki Bankanın hizmet standartlarından dolayı 10 dakikadan fazla beklemek durumunda kalmaktadır. Ama her bankada olduğu gibi Ak Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusunda bir açığı bulunmaktadır. Ak Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyen kişiler için en hızlı Ak Bank müşteri hizmetlerine bağlanma yolları hakkında bilgi verip kıs ayol tuşlarını size göstereceğiz.

Ak Bank Müşteri Hizmetleri Kısa Yol Tuşu  

(444 25 25)

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ak Bank telefon numarası olarak 3 adet hattı bulunmaktadır. Bunlar;

444 25 25

444 00 72

0850 222 25 25

Numaralı hatlardır. Bu hatların her biri bağlanır; ama daha çabuk ve beklemeden bağlanmak için Ak Bank 444 0 72 numarasını tıklayınız. Çünkü, özellikle 0850’li hat ücretsiz olduğu için birçok kişi orayı aramakta ve bağlanmak da gecikmektedir.

Ak  Bank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kısa Yol

Bu numarayı tuşladıktan sonra  Örneğin; 444 25 25’i aradınız. Otomatik telesekreter konuşmaya başladıktan sonra önce 2ye basın. Daha sonra sizden T.C kimlik numarası ya da sisteme kayıtlı telefon numarası istenir. Bu numara tuşlandıktan sonra, sizden banka müşterisi olarak kart şifresi talep edilecektir. Kart şifresi sonrası 9u tuşlayıp, daha sonra iki kez üst üste 0ı tuşladığınızda sistem sizi direk müşteri hizmetlerine bağlayacaktır.

Sisten direk sizi bağlamazsa o zaman son aşama olarak, 2,1 ve tekrar “0”ı tuşladığınızda daha hızlı bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu