BANKALAR

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri hizmetlerine bağlanmak için uzun zaman harcayan banka müşterileri için kısa yoldan Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma yöntemi  gösteriyoruz. Ziraat Bankası müşteri temsilcisine  444 00 00 numaralı hattan kısa yoldan ulaşmak mümkündür. Peki bu numarayı aradıktan sonra hangi kısa yol tuşlarına basmamız gerekiyor? İşte Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolları…

 

(444 00 00 )

 

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerinde birkaç yöntem deneyerek bağlanabilirsiniz. Bizim size göstereceğim yöntem en etkili birkaç yöntemden bir tanesidir. Şimdi müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanmak için uygulayacağınız adımları açıklıyoruz.

ziraat-müsteri-hizmetlerine-direkt-bağlanma
ziraat-müsteri-hizmetlerine-direkt-bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine 30 Saniyede Bağlanma Yöntemi

 1. Adım: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Olan 444 00 00 numaralı hattı arayın
 2. Adım: 444 00 00 numaralı hattı aradıktan sonra, T.C kimlik numaranızı tuşlayın
 3. Adım: Daha sonra 2’yi ve ardından “0”ı tuşlayın.
 4. Adım: Son olarak telesekreter konuşmaya başlayınca bu sefer “1”i tuşlayın.

Bu adımları uyguladıktan sonra Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine kestirmeden bağlanabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine beklemeden bağlanmak için kullanabileceğiniz diğer yöntem de aşağıda belirtilmiştir.

 

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Kısa Yol Tuşları

Ziraat Bankası direk müşteri temsilcisi için; 444 00 00 tuşladıktan sonra sırasıyla, öncelikle T.C kimlik numaranızı giriniz, sonra 2’i ve ardından sıfırı (0)tuşlayın. Telesekreter konuşmaya başlayınca tekrar  1’i tuşlayın. Kredi kartı ya da banka kartı şifresi sonrası direk müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

 

6 Yorum

 1. bütün seçenekleri koyuyorsunuz.müşteri temsilcisiyle görüşme seçeneğini koymuyorsunuz sunmuş olduğunuz seçeneklerde benim işimi görmüyor ki telefonla görüşme yapılmaması için elinizden geleni yapmışınız.

  BEN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNE BAĞLANMAK İSTİYORUM.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Başa dön tuşu