Şubeye Gitmeden Kredi Çekme

Şubeye Gitmeden Kredi Çekme
27 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

Kredi çekmek sanıldığı kadar zor mudur? Kredi çekmenin zor olduğu düşünülebilmektedir.  Kim ister ki bankaya git sıraya gir durumunu anlat işlemini yap kredini onaylanmasını bekle. Bu süreç uzun sürmekte kredinin onaylanması zaman almaktadır. Bu nedenle bu durumdan kurtulmak isteyenler için şubeye gitmeden kredi çekme başlıklı bir yazı kaleme aldık.

Artık bankaya gitmeden kredi çekmek çok kolay! Oturduğun yerden zamandan ve mekandan tasarruf sağlayarak en kolay hangi bankalar kredi veriyorsa tercihiniz doğrultusunda kredinizi çekebilirsiniz. İnternet kullanımının artmasıyla mobil üzerinden kolayca kredinizi ekebilirsiniz.

Türkiye’de Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar

Finasbank – en para Finansbank bankaya gitmeden kolay kredi çekmek: NkolayKredi.com .tr  adresinden şubeye gitmeden aktif internet şubesinden krediye başvurabilirsiniz. 2000 tl ile 30000 tl arasında kredi imkanı sunulmaktadır. 48 ay vade ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.Kredi başvurunuz onaylandığı taktirde 5 dakika içerisinde krediniz hesabınıza yatırılacaktır..

Aktif Bank – N kolay kredi ile şubeye gitmeden kredi çekmek

Garanti cep şubesi ile bankaya gitmeden kredi çekmek : Şubeye gitmeden kredi çekmenin en kolay yolu telefonunuza mobil garantiyi indirmektir.

Akbank Direkt ile şubeye gitmeden kredi çekmek: Akbank yeni başlatmış olduğu Akbank Direkt uygulamasını telefonunuza indirip şubeye gitmeden başvurunuzu bu uygulamadan yapıp kredi onaylandığı taktirde anında kullanabilirsiniz. Akbank 20000 TL ye kadar kredi vermektedir.

  • Finansbank kredi GO ile şubeye gitmeden kredi 
  • Yapı Kredi ile şubeye gitmeden kredi
  • Denizbank Dijital Denizl ile şubeye gitmeden kredi

Türkiye‘de Bankalar içerisinde en kolay ve hızlı şubeye gitmeden kredi veren banka hangisidir derseniz? Bu konuda net bir banka ismi verilemez; ama en en hızlı hizmet veren bankalar arasında  Finansbank’ın enpara hizmeti ilk sırada yer almaktadır

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git