ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu 2017

ICBC Bank Kredi Kartı Başvurusu 2017
10 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 72 kez okundu.

Türkiye’ye Tekstil Bank’ı satın alarak giriş yapan ICBC bank, bankacılık piyasasında daha güçlü rekabet edebilmek için hem kredi hem de kredi kartı noktasında büyük kampanyalar yapmaktadır. Özellikle kredi kartı konusunda, ücretsiz kart ve bol puanlı kart uygulamasına giderek daha fazla müşteri elde etmeye çalışmaktadır.  ICBC Tekstil Bank’ın bu kart avantajından yararlanabilmek için kredi kartı başvurusu nasıl yapılabilir? ICBC Bank kredi kartı başvurusu 2017 başlıklı yazımızda tüm detaylara yer verdik.

Bu yazımızda;

  • ICBC Bank Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?
  • ICBC Bank Kart Başvuru Sonucu Sorgulama

Başlıklarına yer vereceğiz. İşte detaylar…

 

ICBC Bank Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çin sermayesi ile faaliyetlerine devam eden ICBC bank, Türkiye’de yaşı 18 olan herkese kredi kartı vermektedir. Kara listede olmayan kişiler sadece SMS ile kart başvurusu yaptıklarında  hafta içinde kartları ellerine geçmektedir. Peki kart başvurusu nereye yapılır?

Kart başvurusu yapmak isteyenler için en kolay yöntemlerden biri de internetten kredi kartı başvurusu yapmaktadır. ICBC Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden kart başvurusu bir dakika içinde yapılabilmektedir. Bunun yanında, SMS ile kart başvurusu, telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu, İnternet bankacılığı ile kredi kartı başvurusu ve son olarak banka şubesine giderek kart başvurusu yapılabilmektedir.

 

ICBC Çağrı Merkezi Kredi Kartı Başvurusu

ICBC kredi kartına müşteri hizmetlerini arayarak  başvuru yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken oldukça kolaydır. ICBC Bank Müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 50 numarasını arayarak birkaç dakika içinde kart başvuru sürecini tamamlayabilirsiniz. Kart başvuru süresinin hızlı olabilmesi için, ICBC Bank müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Bunun için 444 00 50 numarasını aradıktan sonra, sürekli her bölüm sonrası “0”a basın. Birkaç adımda müşteri hizmetlerine bağlanmış olacaksınız.

 

ICBC Bank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Kredi kartı başvurusu yapan kişilere hemen cevap verilmeyebilir. Kişilerin kredi notu, gelir durumu online olarak araştırılıp kişilere kart başvuru sonucu hakkında olumlu ya da olumsuz cevap verilmektedir. ICBC Banka yapılan kart başvuru sonucunu öğrenmek isteyenler bunun için 444 00 50 numaralı hattı arayarak birkaç dakika içinde sonucunu öğrenebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git