Garanti Bankası Arkadaşını Getirene 10 Tl Bonus Veriyor

Garanti Bankası Arkadaşını Getirene 10 Tl Bonus Veriyor
20 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

Garanti Bankası Arkadaşını Getirene 10 Tl Bonus Veriyor

Garanti Bankası müşteri kazanmak amacı ile bir kampanya daha başlattı. Bu kampanya kapsamında getireceğiniz her arkadaşınız için 10 TL bonus kazanacaksınız, ayrıca getirdiğiniz her arkadaşınızda 10 TL bonus kazanacak.

Arkadaş Arkadaşa Bunu Yapar! Hem Size Hem Arkadaşınıza 10 TL!
Arkadaş arkadaşa bunu yapar! sloganı ile yeni bir kampanyaya imza atan Garanti Bankası her getirdiğiniz arkadaşınız için size 10 tl bonus veriyor. Yapmanız gereken tek şey arkadaşlarınızı Garanti İnternet ve Cep Şubesi’ne davet etmek davet ettiğiniz ve internet şubesine giriş yapan her arkadaşınız için 10 TL ödül kazanın. Üstelik davet ettiğiniz ve Garanti İnternet ya da Cep Şubesi’ne giriş yapan arkadaşınıza da 10 TL kazandırın!

Yapmanız gerekenler

Arkadaşınızı davet edip kazanmak için ilk yapmanız gereken İnternet veya Cep Şubesi’nde Ayarlar adımı altında yer alan Arkadaşını Davet Et menüsüne gelmeniz ve buradan sizin için üretilmiş özel promosyon kodunu alın ve arkadaşlarınıza iletin arkadaşlarınız bu promosyon kodunu girdiklerinde (İnternet Şubesi’nde de Cep Şubesi’nde de Ayarlar adımı altında yer Promosyon Kodu Giriş alanı) sizde arkadaşınızda 10 TL bonus kazanacaksınız.

İstediğiniz kadar arkadaşınızı davet edin ve birlikte kazanmaya başlayın. Arkadaşlarınız bu promosyon kodunu her girdiğinde kazanacaksınız.

Kampanya Detayları

  • Arkadaşını Getir kampanyası 17.12.2015 ve 25.01.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Bu kampanya kapsamında arkadaşlarını garanti hesabı açıp internet bankacılığı kullanmaya davet eden müşteriler 10 TL kazanacak ve bu tutar vadesiz hesaplarına 5 iş günü içerisinde aktarılacaktır.
  • Arkadaşlarını davet eden müşteriler için davet edebilecekleri kişi sayısında bir limit yoktur ancak arkadaşlarını davet eden müşterilerin kazanabileceği maksimum ödül miktarı 50 TL’dir, yani davet eden müşteriler toplamda giriş yapan ilk 5 arkadaşı için ödül kazanabilecek 50 TL’ye ulaştıktan sonra giriş yapan arkadaşları için herhangi bir ödül kazanımı olmayacaktır.
  • Bu kampanya kapsamında dağıtılacak ödül adedi 30.000 adetle sınırlı olacağından acele etmenizde fayda var. Bu limite ulaşıldıktan sonra ki getirilen arkadaşlarınızdan herhangi bir kazanım sağlayamayacaksınız.
  • Promosyon kodunu sizin davet ettiğiniz arkadaşlarınız başarılı bir şekilde girdiklerinde size bir SMS gelecektir ve bu sms geldiğinde 5 iş günü içerisinde hesabınıza 10 TL yatacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git