CEPTETEB’den Milli Piyango Bileti Hediye

CEPTETEB’den Milli Piyango Bileti Hediye
27 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 71 kez okundu.

CEPTETEB’den Milli Piyango Bileti Hediye

CEPTETEB  verdiği güzel kampanyalar ile bir çok kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor. 2016 yılına girmemize günler kala güzel bir kampanya haberi ile daha sizlerleyiz. 2016 yılına girerken yılbaşı gecesi yapılacak olan çekiliş ile milyonlar dağıtılmaya devam ediyor bu heyecana sende ortak olmak için bir adet milli piyango kazanabilirsiniz. Yapman gereken çok basit, tek yapman gereken CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yapmak

Yılbaşında verilecek olan özel ikramiye tam 55 Milyon TL! Hemen CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yap, fırsatı kaçırma! sende bu heyecana ortak ol. Aşağıda kampanya detayları ve katılım koşulları yer almaktadır.

Kampanya Koşulları

 • CEPTETEB İnternet Şubesi’nden tam 2016 kişiye 1 adet çeyrek bilet veriyor yapmanız gereken internet şubesine giriş yaparak kontrol etmek.
 • Bu Kampanya 11 Aralık 2015 – 30 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Kampanya şu şekilde gerçekleşecek bankanın bireysel müşterileri arasında yapılacak olan çekiliş ile tam 2016 adet müşteriye 2016 adet çeyrek bilet verilecektir.
 • Kazanılan çeyrek Milli Piyango biletinin müşteri adına tanımlanabilmesi için CEPTETEB İnternet Şubesi’ne giriş yaparak; İnternet Şubesi’nde kişiye özel görüntülenen kampanya katılım kodunun 4663’e kısa mesajla iletmen gerekmektedir. (ÖRNEK:CQFYNS)
 • Size ait Milli Piyango biletinin gönderilmesi için kampanyaya katılım mesajını iletmeniz gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen kısa mesajlar Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan kazanılan çeyrek Milli Piyango biletleri mal ya da nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı talep edilemez.
 • 2016 Yılbaşı Özel Çekilişi yapıldıktan sonra ikramiye kazanmışsanız biletiniz adresinize gönderilecektir. Biletine ikramiye çıkmamış olan kişilerin biletleri gönderilemeyecek ve imha edilecektir.
 • Biletler adreslere gönderileceğinden adreslerinizi güncellemenizde fayda var bunun için 0850 222 0 929 numaralı Destek Merkezimizi arayabilirsiniz.
 • Eğer biletinizin evinize geliş aşamasında bir aksama olursa Türk Ekonomi Bankası A.Ş. sorumluluk almamaktadır.
 • Kampanyaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

Sizlerde bu heyecana ortak olmak ve büyük ikramiye çıkma şansınızı artırmak için internet şubesine hemen giriş yapın ve kodunuzu alın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git