Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar  

Aynı Gün Kredi Kartı Veren Bankalar   
13 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 100 kez okundu.

 

Kredi kartlarına çok acil ihtiyaç duyuyorsanız, aynı gün kredi kartı veren bankalar hakkında size bilgi verebiliriz. Ülkemizde hızlı kredi kartı veren bankalar olduğu gibi, haftalarca bekleten bankalar da bulunmaktadır. Kredi kartı başvuru yönteminiz ve bankanın hizmet kalitesi size gelecek olan kredi kartının geliş süresini belirleyecektir. Acil kredi kartı lazım diyorsanız hem en hızlı kart başvuru yöntemini kullanmalı hem de doğru bankaları tercih etmelisiniz.

 

Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

En hızlı kredi kartı veren banka aynı zamanda aynı gün kredi kartı veren bankadır. Peki gün içinde kredi kartı verilebilir mi? Mevcut bankaların birçoğu, yapılan kart başvurusunu genel müdürlüğe bildirir. Bankaların kredi kartı basım merkezi müdürlüklerinde bu kartlar basıldıktan sonra kurye aracılığı ile sizin adresinize yollanır. Bu şekilde kartların elinize ulaşması için de aradan oldukça uzun bir zaman geçmesi gerekmektedir.

Kredi kartının geliş süresi değişmekle birlikte şu anda bankaların birçoğunda 7 gün ile 15 gün arasında değişmektedir. Bulunduğunuz ilin banka kart basım merkezine uzaklığı da burada önemlidir. Aynı banka, bazı müşterilerine 7 gün içinde kart teslimi yaparken bazı müşterilerini de 2 haftadan fazla bir süre bekletebilmektedir. Yani ortalama bir süre belirlemek zor olsa da 2 haftayı geçmeyeceğini söyleyebiliriz.

 

Gün İçinde Kredi Kartı Veren Banka Var Mı?

Kredi kartı kullanmak isteyip da aynı gün buna sahip olmak isteyen birçok kişi olabilir. Standart bir kredi kartı edinme süresi 1-2 hafta kadar sürmektedir. Peki kredi kartını aynı gün veren banka var mıdır?

Bazı bankaların merkez şubelerinde kart basımı yapılabilmektedir. Yani bu bankaların merkez şubelerine başvuru yaptığınızda, aynı gün içinde hatta birkaç saatte kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Kredi kartına başvuru yaptığınızda hemen bilgileriniz işlenir ve adınıza kart basımı aynı saatler içinde yapılar size bu kredi kartı elden verilebilir. Bu bankaların belli şubelerinde yapılabilmektedir.

Anlık kredi kartı için bulunduğunuz ildeki bankalardan bilgi alabilirsiniz. Bunun için şahsen başvuru yapmanız daha doğru olacaktır. Başka türlü yapacağınız başvurularda yine 1-2 hafta beklemek zorunda kalabilirsiniz.

 

İnternetten Kredi  Kart Başvurusu

Şubeden şahsen kredi kartı yapmak için zamanının yoksa, evde ya da iş yerinde internet bankacılığından ya da doğrudan bankaların internet sayfalarından kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvuruyu yaptıktan sonra en geç 2 hafta sonra kurye aracılığı ile kredi kartınızı alabilirsiniz. İnternetten başvuru için en hızlı kredi kartı gönderen banka listesi şu şekildedir;

  • Garanti Bankası kredi kartı başvurusu
  • İş Bankası anında kredi kartı
  • Yapı Kredi Bankası hızlı kredi kartı başvurusu
  • Finansbank kredi kartı başvurusu
  • Odeabank hızlı kredi kartı başvurusu
  • İNG kredi kartı başvurusu

 

Bu bankaların internet şubesini kullanarak hızlı kart başvurusu yapabilirsiniz. Gelen kredi kartınızı kullanıma açmak için ilgili banka müşteri hizmetlerini aramalı ve kartınızı aktif hale getirmelisiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git