2018’de En Çok Kar Getirecek Yatırım Alanları Hangileri Olacak?

2018’de En Çok Kar Getirecek Yatırım Alanları Hangileri Olacak?
30 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 803 kez okundu.

Yatırım yaparak para kazanmak isteyen kişiler hem doğru yatırım yöntemlerini kullanmalı hem de bunu erken gözlemleyerek diğer kişilerin bir adım önüne geçmelidir. Bu noktada yatırım yapacak kişilerin içinde bulunduğu yılın bir yıl ilerisini düşünerek yatırım kanalları tercih etmesi gerekmektedir. Bu noktada 2017 yılı bitmek üzere olduğu için birçok yatırımcı artık 2018 ‘in en karlı yatırım alanlarını tercih etmeye başladı. Peki 2018 yılında en çok kar getirecek yatırım alanları hangileri olabilir?

2018’de Nereye Yatırım Yapılmalıdır?

2018 yılına 4 aylık bir süre kala birçok kişi özellikle sanal yatırım araçlarına ağırlık vermeye başladı. Bu noktada 2018 ‘in en karlı sanal yatırım araçlarını kıyaslayarak en fazla nereye yatırım yapılmalı sorusunun yanıtını bulmaya çalışacağız. İşte 2018’de sanal ortamda yapılması muhtemel yatırım alanları;

  • 2018’de Euro Kaç Para Olacak
  • 2018’de Dolar Kaç Para Olacak
  • 2018’de Bitcoin Ne Kadar Olacak?
  • 2018’de Borsa Ne Kadar Olur

Türkiye’de en bilindik yatırım alanları yukarıda sıralanmıştır. Bu alanların yanı sıra ayrıca Forex’in de geleceği ne olacağı merak edilmektedir. Bu bütün yatırım araçları Türkiye için düşünüldüğünde ne gibi bir durum ile karşılaşılabilir?

2018’de Döviz Fiyatları Nasıl Olacak?

Ülkemizin sınırları her geçen gün daha da kötüye doğru gitmektedir. Sürekli olumsuz durumlar arttığı için ve bu durumlar direkt olarak iç ekonomiye yansıdığından dolayı doların ve euronun da gelecekte daha da yükseleceğini söyleyebiliriz. Bu konuda maalesef dolar ve Euro 2018’de güç kazanacak ve TL karşısında değerini yükseltecektir.

2018’de En Çok Kar Getirecek Yatırım Alanları Hangileri Olacak?

2018’DE BORSA Ne Olur?

Türkiye’de Borsa ve döviz her zaman ters orantılı olarak gitmektedir. Yani dolar yükselirken genelde borsa da düşmektedir. Bu durumlardan dolayı 2018 yılında borsanın çok yükselmeyeceğini hatta bazı hisselerin düşüş yaşayabileceğini söyleyebiliriz. Bu noktada 2018 aynı zamanda 2019 seçimleri öncesi olacağı için birçok yatırımcı daha temkinli olmak durumunda kalacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git