Home / KREDİ KAMPANYALARI / Yapı Kredi Yılbaşı Kredi Kampanyası  

Yapı Kredi Yılbaşı Kredi Kampanyası  

Yılbaşının yaklaşması ile birlikte bütün bankalar adeta kredi kampanyası için yarışa girmiş durumdalar. Bu kredi verme rekabetine Yapı Kredi’nin de çok uygun faizli kredi avantajı ile hızlı bir giriş yaptığı görülmektedir. 0,99’dan başlayan kredi kampanyası ile 2017’ye çok hızlı bir giriş yapmayı planlayan banka, kredinin daha ilk günlerinde büyük bir başvuru sayısını yakaladığını söyleyebiliriz. Yapı Kredi yılbaşı kredi kampanyasının detayları hakkında bilgi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Yapı Kredi bankası ülkemizdeki en köklü kuruluşlardan olup, vatandaşların yuva kurmaları için açılmış bir devlet bankası iken geçtiğimiz yıllarda özel sermayeli yerli grup olan Koç holdinge satılmıştır. Yapılan satıştan sonra vatandaşların büyük bir teveccüh gösterdiği banka her zaman en iyi kampanyalar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaya çalışmaktadır. Elit hizmet anlayışı ve uygun bankacılık anlayışını birleştirerek bir Türkiye bankası olma yolunda emin adımlarla ilerlemesini kaydetmeye devam etmektedir.

Her sene kar oranı ile ilk sıralarda yer alan Yapı Kredi bu sene de yapmayı planladığı büyük kampanyalar ile bu başarısını devam ettirme gayretindedir. 2016 yılının son günlerini yaşadığımız şu zaman diliminde ses getirecek kredi kampanyaları yapmayı düşünen banka bu şekilde hedeflemiş olduğu yılsonu kar miktarına da ulaşmayı düşünmektedir. 2 ocak 207 tarihine kadar geçerli olacak olmak üzere yaptığı uygun faizli kredi kampanyası da bunun en önemli göstergesidir.

Yeni yıla uygun faizli kredi kampanyası yaparak girmeyi düşünen Yapı Kredi bankası 3000 TL kredi çekmek isteyen vatandaşlara 0,99 faiz oranı ile belki de en düşük kredi olanı sunan banka olmuş olacaktır. Yapı Kredi’nin yapmayı düşündüğü 3000 TL kredi kampanyasının detayları için lütfen yazımızı okumaya devam edin.

 

Yapı Kredi 0,99 Faizli Krediye Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Yapı Kredi’nin sadece belli bir süreliğine gerçekleştirmiş olduğu bu avantajlı kredi paketine başvuru yapmak için bazı alternatifleriniz vardır. Bunların içinde sizin için en pratik olanını tercih edebilirsiniz. Kredi için kullanabileceğiniz yöntemler;

Banka Şubesi: Yapı Kredi’ye ait herhangi bir banka şubesine giderek sadece kimlik kartınızla başvuru yapabilir. Ön başvuru onaylandıktan sonra da sizden istenen belgeler ile kredinizi rahatlıkla çekebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı: Yapı Kredi internet bankacılığınız varsa hemen online bankacılık işlemlerinden kredi başvurusu yapabilir ve bu şeklide ön başvuruyu tamamlamış olursunuz. Ön başvuru sonrası diğer işlemler için banka şubesine gidip işlemleri tamamlamalısınız.

Telefon Bankacılığı: Yapı Kredi müşteri temsilcisi ile görüşerek 3000 TL kredinizi 0,99 faiz oranı ile talep edebilirsiniz. Bu ön başvuru işleminden sonra da bankaya giderek kalan işlemleri halledip aynı gün kredinizi çekebilirsiniz.

Cep Telefonu İle SMS : Yapı Kredi’den uygun faizli kredi almanın diğer bir yöntemi de cep telefonu yapılacak kısa mesaj ile kredi talebinde bulunmaktır. BIREYSEL yazıp boşluk bırakarak, kimlik numaranız yine boşluk, gelirinizi de yazarak 4441’e kısa mesaj atabilirsiniz. Bu işlem bir ön başvuru işlemidir. Kredinizi onaylamak için imza atmalı ve banka şubesinde diğer işlemleri yapmalısınız.

Yukarıdaki işlemler dışında ayrıca size en yakın bir Yapı Kredi ATM’sine giderek de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz başvuru yolları fark etmeksizin uygun koşulları sağlamanız durumunda size 3000 TL ve 0.99 faiz oranı ile uygun kredi çıkacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir