Vakıfbank Müfettiş Yrd Sınavı

Vakıfbank Müfettiş Yrd Sınavı

Türkiye’nin önde gelen bankalarından bir tanesi olan Vakıfbank 2016 yılında müfettiş yardımcısı alımı yapacağını duyurdu.Sizlerde bu alanda tecrübe sahibi iseniz veya bu alanda kariyer planlaması yapıyorsanız bu iş ilanını sakın kaçırmayın.

Vakıfbank 2016 yılı ilk Müfettiş Yrd Sınavını duyurdu. Banka hemen hemen her yıl bu alanda alım yapıyor. Bu yıl 2016 yılında Vakıfbank bünyesinde çalıştırmak üzere müfettiş yardımcısı alacak işte haberin detayları…

Başvuru tarihleri:

Bu sınav için yatırılması gereken giriş bedeli olan 80 TL ‘dir ve bu tutarın en geç 15 Ocak 2016 tarihine kadar yatırılması gerekmektedir.

Sınav ücretini yatırdıktan sonra 15 Ocak 2016 tarihi gece 23.59 a kadar başvurular internet üzerinden tamamlamalısınız. Posta kanalı ile iletilecek başvuru formları için en geç 20 Ocak 2016 tarihine kadar kabul edileceği belirtilmektedir.

Başvurular tamamlandıktan sonra yazılı sınav için 28 Şubat 2016 tarihinde hazır olmalısınız. Yazılı sınavında başarılı olan adaylar ortalama 200 aday için sözlü mülakat davetleri gönderilecektir.

Vakıfbank 2016 personel alımları kapsamında düzenleyeceği banka sınavı Müfettiş yardımcılığı için tüm başvuru detaylarını ve başvurularınızı bu bağlantılardan gerçekleştirebilirsiniz.

Sınava başvuru;
Sınava başvuracak olan adaylar bankanın resmi internet sitesi “www.vakifbank.com.tr” adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formu”nu online erişim suretiyle doldurmadan önce şubelerimizden 80 TL sınav giriş ücretini yatırmaları; daha sonra formu doldurmaları, resim yüklemeleri (resim son 6 ay içinde çekilmiş olmalıdır); formun çıktısını alarak imzalamaları, ayrıca Yüksek Lisans Yapmış Olma zorunluluğu bulunan adaylarımızın Yüksek Lisans Bitirme Belgesi Fotokopisi ile birlikte ve 2 nüsha olarak göndermeleri gerekmektedir. Online başvuru yapılmadan önce sınav giriş ücretinin (80 TL) yatırılmış olması gerekmekte olup aksi halde başvuru gerçekleştirilemeyecektir.

Adaylardan İstenilecek Belge ve Evraklar
Sınava başvuru ve yazılı sınav aşamasında adaylardan Fotoğraflı Başvuru Formu haricinde
Yüksek Lisans Yapmış olma şartı bulunan adayların Yüksek Lisans Diploma Fotokopileri ile birlikte göndermeleri
2 adet Fotoğraflı Başvuru Formu ve Yüksek Lisans Diploma fotokopisi (Yüksek Lisans Yapma Şartı bulunan adaylarımızdan) haricinde belge ya da evrak talep edilmeyecek olup adayın internetten yaptığı başvuru sırasında doldurduğu, “Sınav Başvuru Formunda” belirttiği bilgilerin (T.C. Vatandaşlık No., mezuniyet durumu vb.) doğruluğu Bankamızca teyit edilecektir.

Yazılı sınavı kazanan adaylardan, sözlü sınav öncesinde;

  • Nüfus Cüzdanı, Üniversite diploması veya geçici mezuniyet belgesi, Yüksek Lisans Bitirme Belgesi ve yabancı üniversitelerden mezun olan adaylar için YÖK’ten onaylı denklik belgesinin fotokopisi,
  • Askerlik terhis veya tecil belgesi ve ikametgâh ilmühaberinin aslı ya da fotokopileri,
  • 2 adet vesikalık fotoğraf ve Adli Sicil Kaydı,talep edilecektir.

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir