Vakıf Emeklilik Personel Alıyor

Vakıf Emeklilik Personel Alıyor
Kariyerini bankacılık üzerine yapmak isteyenler için , iş bulamayıp kpss sınavı ile atanamayanlar için altın değerinde bir fırsat …Sizlerde kısa yoldan bankacı olabilirsiniz.Sitemizin haberini detaylı okuyarak iş ilanı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca diğer kategorilerden güncel banka iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank İştiraklarından bir tanesi olan Vakıf Emeklilik A.Ş, bünyesinde çalıştırmak üzere Türkiye’nin dört bir köşesinden genel alımlar yapıyor.

Son yıllarda kredi kullandırım oranlarınında artması ile birlikte paralel bir şekilde gelişen sigorta kuruluşları her yıl büyüme kararı alıyor. Vakıfbank bünyesinde yer alan kurum bu yıl çalıştırmak ve ileride ihtiyaç duyulduğunda çalıştırmak üzere alım yapacağınız duyurdu.

Vakıf Emeklilik personel alımları kapsamında açtığı başvurular ile herkese hitap eden ve herkesin başvurabileceği iş ilanını yayınladı. Öncelikli alımlarda aranan şartlar aynı bölgede ikamet edilmesi ve bölgeye hakim olunması alınacak olan adayların uygun bölge ve departmanlar için değerlendirilmesi ve nitelikleri taşıyan adayların başvuru sürecinin tamamlanmasıdır.

Türkiye’de en çok tercih edilen büyük bankalardan bir tanesi olan Vakıfbank bankacılık hizmetlerinden sonra şimdide bireysel emeklilik ve sigorta üzerine de çalışmalar başlattı.

Sizlerde Vakıfbank bünyesinde çalışmak isterseniz bu ilana başvurabilirsiniz. Eğitim branşınız bankacılık ve sigortacılık mezunu, işletme, iktisat, ekonomi, maliye, ve diğer iktisadi fakülteler ise bu iş tam size göre.Sizlerde Vakıf Emeklilik A.Ş personel alımları ile Türkiye genelinde çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Bankacı olmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyenler için kaçmaz fırsat olan bu iş alımı sayesinde hayalleriniz gerçek olabilir.Bu alanda işe girip daha sonra gerekli eğitimi ve desteği aldıktan sonra farklı görevlerde de çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Vakıfbank pek eleman almayan ara ara verdiği haberler ile alım yapacağını duyuran bankalar arasında yer almaktadır. Bu alanda en çok alım yapan bankalar arasında liderlik Ziraat Bankasına aittir.  Sizlerde bankacı olmak bu alanda kariyer yapmayı düşünüyorsanız sitemizi takip etmeyi unutmayın.Sizin için sürekli güncel iş ilanlarını paylaşıyoruz.

Vakıf Emeklilik A.Ş Genel personel alımı başvuruları ve diğer bankacılık, sigortacılık iş ilanları için bu bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir