Home / YATIRIM / ParaGaranti Nedir?

ParaGaranti Nedir?

PARAGARANTİ NEDİR?

Garanti Bankasının hizmetlerinden bir tanesi olan Parangaranti, internet bankacılığı kullanan müşterilerini internet bankacılığı üzerinden anlık hisse takibi veren güzel bir hizmettir. Bu uygulama ile sizlerde anlık olarak tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz internet bankacılığı sayesinde internet üzerinden kredi karı bankacılık işlemleri, her türlü fon alım satım, e vadeli açma, para yatırma çekme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. İnternet bankacılığının bir diğer özelliği de anlık olarak hisse takibi yapabilmek. Bunun için Garanti Bankasının size sunmuş olduğu para garanti özelliğini kullanacaksınız.

Bu güzel hizmet sayesinde, sizlerde tüm yatırım ve bankacılık işleminizi anlık olarak yapabileceksiniz, İnternet bankacılığı girişi yaptığınızda paragaranti ye girin ve e-Trader Veri İzleme Ekranı aracılığı ile borsayı yakından izleme fırsatı yakalayacaksınız. Ve istediğiniz an istediğiniz hisse senedinin alışını yapabileceksiniz.

Parangaranti ’den sizlerde faydalanabilmek ve anlık olarak hisse senedi alabilmek için Garanti Bankası müşterisi olmalısınız. Hesabınızı internet bankacılığı üzerinden açabilirsiniz. Kurye aracılığı ile size gelen sözleşmeyi imzalayarak hesabınızı aktif yapabilirsiniz. İmzaladığınız evrakların bankaya ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmek ve giriş bilgilerinize ulaşmak için 444 0 333 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilciniz ile görüşebilirsiniz.

Almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile paragaranti.com adresi kullanılmaya başlanır. Peki, bu paragaranti hizmetinde neler var hep birlikte göz atalım?

Paragaranti hesabı sayesinde siteye giriş yaptığınızda ana sayfada yer alan piyasa bilgilerini ve yapılan yorumları göreceksiniz.Sistemdeki bilgilere anlık olarak değişeceğinden bu bakımdan da bir adım önde olacaksınız.

Örneğin son paylaşılan bilgi şu şekilde

Çarşamba günü gerçekleşecek FED toplantısı öncesinde ABD hisse piyasalarında dün sınırlı değişimler gözlenirken, Dow Jones Sanayi endeksi yılın en yüksek seviyesinde kapanış gerçekleştirdi. Dün akşam saatlerinde Rusya Devlet Başkanı Putin’in Suriye’deki Rus askeri varlığının kısmi geri çekilmesi için talimat vermesi günün dikkat çeken gelişmesi oldu. Haberle birlikte Türkiye ETF’i BİST kapanışı sonrasında 0.7% oranında prim kazandı. Yeni günde Asya tarafında BoJ toplantısı öne çıkıyor. BoJ parasal teşvik miktarını ve gösterge faizi değiştirmezken, ekonomik görünüme ilişkin uyarılarını yineledi. Asya piyasaları BoJ’un ardından hafif oranda gerilerken, MSCI Gelişmekte Olan Piyasalar endeksi 0.7% oranında değer kaybetti. Global görünüme karşın Suriye’ye ilişkin haber akışıyla birlikte BİST100 endeksinde güne hafif alıcılı eğilimle başlanmasını öngörmekteyiz. Olası pozitif açılışın ardından uzun vadeli trend direnci konumundaki 80,600-81,000 direnç bölgesi test edilebilir. Endeksin kısa vadeli teknik görünümünde indikatörlerin aşırı alım bölgede hareket etmesi nedeniyle 81,000 bölgesi üzerindeki yükseliş denemelerinin kar satışıyla karşılaşma riskinin devam ettiğini düşünmekle birlikte bu yöndeki eğilimler açısından global taraftaki risk alma iştahının da birlikte takip edilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir