MTV Ödemelerinizi 3 Taksit Ödeyin

MTV Ödemelerinizi 3 Taksit Ödeyin
Evet yanlış duymadınız Motorlu Taşıtlar Vergisini 31 Ocak’a kadar TEB Bonus Card’ınız, TEB Worldcard’ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya gib.gov.tr’den yapacağınız MTV ödemelerinize 3 taksit olarak ödeyebilirsiniz. Teb bankası kredi kartı ile yapacağınız bu ödemenizi taksitlendirme imkanı sağlıyor.Sizlerde bu kampanyadan yararlanmak için TEB kredi kartına sahipseniz bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her altı aylık dönemlerde tahsil edilen MTV ödemeleri bu ayda ödenmeye başlandı. Sizlerde ödemelerinizi taksitli bir şekilde ödemek için kredi kartlarınızı kullanabilirsiniz. Bir çok banka gibi TEB bankası da MTV ödemelerinde kredi kartına 3 taksit yapıyor. Kampanya detayları ve şartları için aşağıda ki maddelere göz atabilirsiniz.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya 01.01.2016 – 31.01.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında 3 taksit yapılacaktır.
  • Taksit yapılabilmesi için ödeme yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmelidir.
  • Sadece SMS gönderildikten sonra yapılan işlemlere taksit uygulanacaktır.
  • Gönderilen SMS ler KDV Ötv dahil tüm operatörler için 0,65 TL’dir. Operatörler ücretlendirmede değişiklik yapabilir.
  • Banka kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Sade kartlar kampanya kapsamında değildir.
  • Ticari kartların VERGİ yazıp 4616’ya SMS göndermeleri gerekmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Teb Bonus Kredi Kartı
Eğer kredi kartınız yoksa nasıl Teb Bonus kartına sahip olabileceğinize bir göz atalım birde. Kredi kartına sahip olabilmek için bazı şartları sağlamanız gerekmektedir. Bunun için ilk olarak gelir belgesi yani maaş bordosu almalısınız. Daha sonra sigortalı olmanız gerekmektedir. Son 6 aylık sigorta dökümünüz olmalı ve bankalar ile sorununuzun olmaması gerekmektedir. Bildiğiniz gibi devletin yeni uygulamaları ile birlikte sahip olabileceğiniz kredi kartı limiti belirli bir seviyede olduğu için diğer bankalarda kredi kartınız varsa bunları kapatmanız gerekebilir. Sizlerde teb bonus kredi kartı sahip olarak bu güzel avantajlara sahip olabilmek için Teb internet sitesine girin ve başvur formunu doldurarak kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Teb bonus kartının güncel kampanyaları için sitemizi takip edebilirsiniz. Ayrıca Teb bankasının yeni uygulaması olan CEPTETEB uygulamasından da TEB kredi başvur yapabilirsiniz. Ayrıca bu kartlarda da ara ara güzel kampanyalar yapılmaktadır.

1 Yorum

  1. Pingback: Bankacı Cafe Motorlu Taşıtlar Vergisi Borcu Olan Araç Satılır Mı?   | Bankacı Cafe

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir