Home / BANKALAR / İş Bankası Yeni Yılda Tam 100 TL Maxi Puan Veriyor

İş Bankası Yeni Yılda Tam 100 TL Maxi Puan Veriyor

İş Bankası Yeni Yılda Tam 100 TL Maxi Puan Veriyor
İş bankası yeni yılda kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Yeni yıl kredi kampanyasının dışında ​11-31 Aralık 2015 tarihleri arasında yapacağınız market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik, züccaciye, kitap, oyuncak sektörlerinde faaliyet gösteren yerlerde geçerli olacak bu kampanya ile Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişten sonraki her 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişe 10 TL, toplam 100 TL MaxiPuan kazanacaksınız.

Kampanya Detayları:

1. Kampanya kapsamında olabilmesi için alışveriş yapacağınız mağazanın market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, züccaciye, kozmetik, kitap, oyuncak, optik sektörleri ile seçili elektronik market ve e-ticaret firmaları olması ve tek seferde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacaktır.
2. Bu kampanya Maximum özellikli POS cihazlarından yapacağınız tek veya taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır.
3. Aynı gün aynı işyerinden alışveriş yaptığınız takdirde geçerli olmayacaktır. Ama aynı gün içerisin de farklı mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.
4. Kampanyamız süresince eğer kampanyaya katılmak isterseniz katılım için  “YENIYIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
5. Kampanyamıza Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları da dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “YENIYIL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
6. Kampanya için sizin attığınız sms ler kendi operatörünüze bağlı olarak ücrete tabi olabilir.
7. Bu kampanya ile kazandığınız maxi puanlar kampanya bittikten sonra ki 15 gün içerisinde son harcama yaptığınız kartınıza yüklenecektir.
8. Kazandığınız Maxi puanları 24 Ocak 2016 (bu tarih dahil) tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir, kullanmağınız takdirde MaxiPuanlar 25 Ocak 2016 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya dahil elektronik market ve e-ticaret siteleri
Hepsiburada, Evmanya, Grupanya, Yakala, gold, hızlıal, sahibinden, kliksa, n11, gittigidiyor, kronotrop, Bimeks, Teknosa, Mediamarkt, Vatan Bilgisayar, Apple Store, Gold Teknoloji Marketleri, Bilkom, annelutfen, mizu, Modagram
Trendyol, 1V1Y, Morhipo, Misspera, Enmoda, Zizigo, Markafoni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir