İş bankası Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası klasik olarak her yıl yaptığı yeni yıl kredisini bu yılda vermeye hazırlanıyor. 5 Ocak 2016 tarihine kadar yararlanabileceğiniz bu Yeni yıl kredisi ile uygun fiyatlardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Türkiye’nin Bankası sloganı ile sizin ve sevdiklerinizin bütün hayallerini gerçekleştirmek için altın fırsat..İhtiyacınız olan parayı almak için krediniz İş Bankası’nda.

İş Bankası Türkiye genelinde 1.300’ü aşkın şubesi ve Anında Bankacılık kanalları ile sürekli yanınızda olan pratik bankacılık adına büyük gelişmeler kaydeden Türkiye’nin sayılı bankaları arasında yer almaktadır. Her türlü ihtiyacınızı Türkiye İş Bankası ile karşılayabilir ve ihtiyaçlarınızı daha kolay yoldan temin edebilirsiniz.

İş Bankası Yeni yıl kredisi için hiç vakit kaybetmeden Cepten başvurmak için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye SMS* gönderebilirsiniz (Örneğin; NAKİT 254xxxxx244 10000 2000).

Bu Krediye Ayrıca;
-İnternet Şubemizden
-Bankamatiklerimizden
-0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubemizden
-İşCep, İşTablet’ten
-Şubelerimizden de  kolaylıkla başvurabilirsiniz.

Yapacağınız başvurunuz çok kısa bir süre içerisinde değerlendirilecek ve size bildirilecektir.

* Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

“Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir.”
Aşağıda yer alan tablodan örnek kredi tutarları ve aylık ödemelerinizi görebilirsiniz.Bu tabloya göre 10.000 TL alacağınız krediniz size 24 ay vadede 1.38 faiz oranından sunulmaktadır. Aylık ödemeleriniz 508 TL ve toplam ödeyeceğiniz geri ödeme tutarı 12.200 TL olmaktadır. Yine aynı şekilde 20.000 TL kredi için aylık 1017 TL taksit ödeyeceksiniz.ve toplam geri ödeme tutarınız 24.400 TL olmaktadır.
işbank kredi

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir