Home / KARİYER / Garanti Bankası Personel Alımı

Garanti Bankası Personel Alımı

Üniversite öğrencileri, yeni üniversiteden mezun olanlar ya da farklı bir iş imkânı arayan deneyimli bireyler için Garanti birtakım fırsatlar sunmaktadır. Garanti Bankası Personel Alımı, Kariyeriniz için sağlam adımlarla ilerlemek istiyorsanız bu fırsatlara göz atmalısınız. Üniversite öğrencileri için Garanti Bankası, üniversitelerde düzenlediği etkinliklerde öğrenciler ile buluşmaktadır. Staj programları ile bankacılık sektörü hakkında bilgi ve deneyim edinebilirsiniz. Genel Müdürlük ve Garanti Şubelerinde çalışma ortamı ve bankacılık hakkında birçok deneyim edinebilmek mümkün. Bu staj dönemi sonunda mezun öğrenciler ihtiyaç durumunda işe alımlarda değerlendirilmektedir. Başvuru için Garantili Kariyer’de öz geçmiş oluşturmanız ve ilana başvurmanız yeterlidir.

Garanti bankası personel alımı ilanlarını Garantili Kariyer’den takip edebilirsiniz. Aktif ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Türkiye çapında hızla büyümekte olan Garanti ailesinden biri olmak istiyorsanız ister üniversite öğrencisi olun, ister yeni mezun, isterseniz de deneyimli bir birey, Garantili Kariyer’den ilanlara ve aranılan kriterlere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Garanti Bankasının İnternet sitesinden de başvuru detaylarına ulaşabilirsiniz.

Garanti bankası personel alımı ve beraberinde gelen diğer sorunlar için yardım ve öneriler;

  1. Garanti Bankası kariyer ilanlarını takip ederek başvuru yapabilirsiniz.
  2. Başvurunuzun onaylanması halinde çağırıldığınız mülakatlarda aranılan özellikler; değişime açık, işbirliğine yatkın, müşteri odaklı ve iletişimi kuvvetli bireyler olmanız.
  3. Mülakatlarda başarısız olmanız halinde, aynı pozisyonlar için tekrar değerlendirmeye tabi olamıyorsunuz.
  4. İlanlarda belirtilen kriterlere uygun olduğunuz takdirde hiçbir engel olmaksızın başvuru yapabilirsiniz.

Garanti bankası personel alımı yaklaşık % 80 oranında yeni mezunlar oluşturmaktadır. Gişe asistanları, müşteri temsilcileri, operasyon asistanları alımları yıl boyu devam etmektedir. Diğer pozisyonlar için alımlar yılda yalnızca 1 kere gerçekleştirilmektedir. Garanti Bankası kariyer ve insan kaynakları sayfalarını ziyaret ederek kendinize uygun kariyer seçeneği ile başvuru yapabilirsiniz. Örneğin; staj, yeni mezun, talent camp, deneyimli gibi kariyer seçeneklerinden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Garanti bankası iş ilanları için bankanın sitesindeki duyurular kısmı ile sitemizi takip etmeye devam edin. Doğru bilgiye kısa yoldan ulaşmak için en doğru yöntem bu olacaktır. Yeni alım yapılacağı zaman ilk bu siteler üzerinden bilgi paylaşımı yapılacağı için takipte kalmanızda fayda olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir