Home / KARTLAR / Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu

1946 yılında Ankara’da kurulan banka yıllardan beridir özel bankaları tercih edenlerin başında geliyor. Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2016 yılı itibariyle aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin ikinci büyük özel bankası olmayı başardı. Garanti Bankası bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faaliyet gösteren bir bankadır. Uluslararası birçok iştirakleri olan Garanti Bankası, yatırım, faktoring, hayat sigortası ve bireysel emeklilik, finansal kiralama gibi bir çok alanda türlü başarılara imza atıyor. Garanti Bankasının stratejilerinden biri müşterilerine şeffaf, anlaşılır ve sorumlu bir hizmet sunmak. Bu hedefle müşterilerinin her türlü finansal ihtiyaç ve sorunlarını çözmeye çalışan Garanti Bankası, türlü avantajlarla da müşterisinin karşına çıkıyor.

Garanti Bankası kredi kartları da müşterilere büyük fırsatlar, ödeme kolaylıkları, türlü kampanyalar ve daha birçok avantajla hizmet etmeye devam ediyor. Garanti Bankasının müşterilerine sunduğu Garanti Bonus, Money Card, Flexi, Miles&Smiles ve American Express olmak üzere beş tür kredi kartı var.

Garanti Bankası’nın en öne çıkan kredi kartı Garanti Bonus. Bonus ile dünyanın her yerinden alışveriş yapabiliyor, bonus kazanıyor, geniş taksit seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. Money Card, alışverişlerinizde hem bonus, hem de money kazandırıyor. Anında indirim ve ücretsiz alışveriş imkânlarıyla, market alışverişlerinizin vazgeçilmezi olan bir karttır. Filexi kartların görünüşü müşteriler tarafından tasarlanabiliyor. Flexi Card sahipleri kendilerinr uygun kampanyaları seçebiliyorlar. Miles&Smiles kredi kartı daha çok uçak ile seyahat eden müşteriler için avantajlar sağlıyor. American Express kredi kartını Türkiye’de sadece Garanti Bankası’nın müşterileri kullanıyor ve dünyanın en prestijli kartı olarak kabul ediliyor. Otel ve restoranlarda % 5 indirim sağlıyor.

Bu kadar cazip kredi kartlarını müşterilerine sunan Garanti Bankası, kredi kartı başvurularını da müşterileri için kolaylaştırmış durumda. Başvurunuzu çok basit ve hızlı bir şekilde yapmanız mümkün. Bankanın İnternet şubesinden, cep şubesinden, internet üzerinden form doldurarak veya herhangi bir Garanti şubesinden kredi kartı başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz kısa bir sürede bildirilecektir. Olumlu ya da olumsuz olması durumun da neden red oldu diye bakarsanız eksik olan belgeleri tamamlayarak tekrar başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir