Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama

Garanti Bankası Kredi Borcu Sorgulama

Yaşam koşulları her geçen gün biraz daha yenilendikçe ve bu yeniliklerin ardından gelen ihtiyaç ve isteklerde her geçen gün biraz daha artacaktır. Bu durumun farkındalığına varan Garanti Bankası müşterilerine sunduğu hizmetlerde sadece şubelere gidilerek yapılan işlemlerle kısıtlamamıştır. Bireysel bankacılık üzerinden TC. kimlik numarası ve alınan şifreyle kişiler ihtiyaçlarına göre işlemlerini yapabilmektedir. Aynı zamanda mobil bankacılıkla cep numarası ve verilen şifre ile hesabının dokümanını alabilir, ihtiyaç kredileri belirleyebilir, herhangi bir hesaba aktaracağı para miktarını belirlerken , kişi hesabına parada yükleyebilir. Başka bir olanak ise, internet şubeleri üzerinden TC. kimlik numarası ve cep telefonlarına gelen onay şifresiyle beraber internet üzerinden yapılacak işlemler vardır.

 

Zaman geçtikçe artan harcamalar, ihtiyaçların çoğalması, istekleri yerine getirme çabası bireylerde nakit harcama alışkanlığına sevk etmiştir. Bu yapılan harcamaların takibini sağlamak, dokümanını almak, işlemlerini gerçekleştirmek eskiden uğraştırıcı bir hal alırdı. Şimdilerde ise; herhangi bir bankamatik sırasında beklemeden, banka şubesine gitmeden de kredi borçlarını sorgulayabilir, dokümanları ve takipleri yapabilirsiniz.

 

Garanti bankası müşterilerine bu imkanı ve kolaylığı sağlayarak, bireysel bankacılığı,mobil bankacılığı ve internet şubeleri üzerinden online işlem yapma fırsatı sunmuştur. Limit kontrolü, aşım miktarı,yapılan harcamalar, taksitler, çekilen nakit tutarları vb. durumlar Garanti Bankası kredi borcu sorgulama işlemiyle takip edilebilir. Garanti Bankası internet şubesi üzerinden TC. kimlik numarasıyla abone olup şifre alındıktan sonra bireysel bankacılıkla hesap dokümanınızı görebilir, kredi borçlarınızı yatırabilir,hesap akışını düzenleyebilirsiniz.Mobil bankacılık da ise; müşteri hizmetleriyle görüşme yapılabilir ya da mesaj yoluyla kredi başvurusu yapılarak harcamalardaki özeti mesaj dokümanı olarak görebilirsiniz. Mobil mesaj hizmetinde ek ücret alınmamaktadır. Herhangi bir Garanti Bankası ATM si üzerinden de kredi borcu sorgulaması yapılabilir.

En kolay hesaplarınızı yönetmenin ve bilgi almanın yolu tabi ki İnternet bankacılığı aracılığı ile mümkün olmaktadır. Sizlerde İnternet bankacılığı sayesinde kredi borcunuzu ve diğer bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer İnternet yada Telefon bankacılığı hesabınız aktif değilse en yakın Garanti Bankası şubesine giderek hesabınızı aktif edebilirsiniz. Daha sonra mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Ya da Garanti Bankası sitesinden erişim sağlayabilirsiniz.

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir