Home / İHTİYAÇ KREDİLERİ / En Uygun Tüketici Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Tüketici Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Tüketici Kredisi Veren Bankalar

Hayat şartlarının günden güne zorlaşması ve insanların artık bir şeyler almak ve hayalindeki ev ve arabaya sahip olabilmek için para bulabilmesi zor. Bu yüzden borç ile bir şeyler alıp onu aydan aya ödemek için kredi çekmek zorunda kalıyor. Kimileri ev araba sahibi olmak kimleri ise mevcut borçlarını daha rahat ödeyebilmek için bu yola başvurmaktadır. Peki ama bu istekleriniz için size uygun en iyi kredi hangisi ? ucuz krediyi nasıl alabilirsiniz? Dosya masrafı almadan kredi veren bankalar hangileri? gibi merak ettiğiniz bir çok soru olabilir. Sizler için bu makalemizde en uygun krediyi en kolay yoldan nasıl sahip olabilirsiniz anlatacağız.

Öncelikle en uygun krediyi alabilmek için en uygun zamanı beklemelisiniz. Bunun için bankaların web sayfalarını takip edin ve güncel kampanyalardan yararlanmaya çalışın. Ara sıra reklamlara da çıkan banka kredileri uygun ve masrafsız şekilde halka arz edilmektedir. Bankalar tarafından yapılan oran aldatmalarına kanmayın. Alacağınız krediyi dosya masrafları ve sigorta bedellerini de hesaplayarak toplamda ne kadar ödeyeceğinizi hesaplayın. Aylık ödeme tutarınızı diğer banka kredileri ile karşılaştırın.

Bu şekilde yaptığınızda göreceksiniz 1.20 veren bir bankaya göre 1.19 veren başka bir banka daha pahalı gelecektir çünkü alınan dosya masrafı ve geri ödeme tutarı farklı çıkabilmektedir. Banka faiz oranları sürekli değişeceğinden bu oranları sürekli güncel olarak hesaplayın. Sizler için 23 Kasım 2015 Tarihi itibaren geçerli en uygun faiz oranlarını aşağıda ki tabloda paylaşıyoruz.

Kredi Oranları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir