Home / İHTİYAÇ KREDİLERİ / En Hızlı İhtiyaç Kredisi  

En Hızlı İhtiyaç Kredisi  

 

Bankadan acil kredi çekmek zorunda olduğumuz zamanlar mutlaka olmaktadır. Tabi bizim ne kadar acelemiz olsa da banka şubesinden yapacağımız işlemlerin belli bir süre tuttuğunu söyleyebiliriz. Genel merkezden gelecek olan onay işleminden sonra gerekli diğer evrakların hazırlanması bazen saatler alabilmektedir. Tabi bu durumdan şikayetçi olan banka müşterileri  için oldukça avantajlı bazı hızlı kredi seçeneklerinden size bahsetmek istiyorum. Hızlı kredi için öncelikle teknolojiden de yararlanmanız gerekmektedir. En hızlı ihtiyaç kredisi konusunda daha fazla bilgi için yazımızı okumaya devam edin.

Banka kredilerinde bazı standart uygulamalar vardır. örneğin banka kredisine başvuru yapan kişinin geliri ne olursa olsun şube önce genel müdürlükten kredi onayı almaktadır. Bu da çoğu kez müşterinin bekletilmesine neden olmaktadır. Siz de bankaya kredi için gittiğinizde bekleme istemiyorsanız size bunun için bazı çözüm önerileri sunabiliriz.

 

SMS İle Hızlı Kredi

Banka şubesine gitmeden önce SMS ile bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusunda kredi için gerekli tüm bilgileri siz vereceğiniz için doğru bilgileri girmeniz gerekmektedir. Çünkü kredi onaylandıktan sonra banka sizden beyan ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu tespit edebilmek için sizden bu belgeleri isteyecektir.

Bütün bankalar şu anda SMS ile kredi onayı vermektedir. SMS’te  T.C numaranızı, gelirinizi, almak istediğiniz kredi türüne göre bilgileri yazdıktan sonra bankanın SMS kredi numarasına mesaj attıktan sonra sadece onaylanıp onaylanmadığını bekleyeceksiniz.

Örnek bir SMS kredi mesajı:  KREDI(boşluk)  4000(aylık net gelir)  222222222( T.C ) 4557’ye gönder. Bu şekilde örnek bir SMS sonrası kredinizin onaylanıp onaylanmadığı ile ilgili size bilgi mesajı gelecektir.

 

İnternet Bankacılığından Kredi Başvurusu

Şubeye gitmeden kredi çekebileceğiniz yöntemlerden biri de internet bankacılığı ile kredi başvuru yöntemidir. Burada bankanıza ait ve hesabınıza tanımlı bir internet bankacılığı hesabınızın olması gerekmektedir. Bu hesapla sisteme giriş yaptığınızda başvurular kısmından kredi başvurusu yapabilirsiniz. İnternet bankacılığından yapacağınız bireysel kredi başvurusu sonrası yine gelecek onaya göre banka şubesine gidip paranızı beklemeden alabilirsiniz. Beklemeden kredi için en uygun yöntemlerden biri de online kredi başvurusudur.

 

Cep Bankacılık İle Kredi Başvurusu

İnternet bankacılığına benzer bir uygulama olan cep şubesi ile kredi için öncelikle bankanız ile iletişime geçip bir cep şubesi açtırmanız gerekmektedir. Cep şubesinden sonra akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz banka uygulaması ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Diğer yöntemler gibi buradan da yapacağınız başvurular sonrası size kredi onayı çıktığında hemen bankaya giderek beklemeden paranızı alabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir