Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar

Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar
Günümüzde insanlar ihtiyaçları için eş dosttan borç almak yerine bankaları tercih eder duruma gelmiştir. Bu durumda sizin için en iyi bankayı tercih etmeniz gerekmektedir. Çünkü krediler bankadan bankaya aynı tutarda bile olsa değişiklik göstermektedir. Bütçenize en uygun ve geri ödemesi en az olan krediyi almanız sizin yararınıza olacaktır.

Dosya masrafsız;

Yatırım, tüketim, işletme, tarım, konut, eğitim, mesleki vb. kredilerden ve bu krediler için gerekli işlemlerden bahsedelim. İhtiyaç kredilerinde pek masraf yoktur ama konut kredileri söz konusu olunca birden fazla zorunlu masraflar vardır:

1-Deprem Sigortası

2-Taşıt Sigortası

3-Ekspertiz

4-İpotek

5-Hayat Sigortası vb.

Ayrı Ayrı Bankaları İnceleyelim.

A-DENİZBANK (Masrafsız Kredi)

            Fatura talimatları ile dosya masrafının ve faizin sıfır olduğu bir imkân var. Denizbank, müşterilerine 12 ay vadede ödeyebilecekleri bir kredi imkânı sunuyor. Tabii çekebileceğiniz tutar da bir o kadar kısıtlıdır. Çekebileceğiniz maksimum değer 1500 TL olarak belirlenmiştir. Bu kredi, küçük iş fikirleri ve yavaş büyümeyi planlayan yatırımcılar, kurumlar ve şahıslar için gayet ideal bir kredi imkanı sunmaktadır.

B-ZİRAAT BANKASI (Masrafsız Kredi)

 Bu kredide bulunan özellikleri şu şekilde sıralamamız mümkündür:

1-Masrafsız dediğimiz tüketici kredisinde %1.60 oranında bir faiz uygulanır.

2-Haberleşme, iletişim gibi şeylerden ücret alınmamaktadır.

3-Tüketiciye para direkt aktarılır ve eksiksiz gönderilir.

4-Emekliler için masrafsız kredi faiz oranı : %1.41

5-Çalışan için masrafsız kredi faiz oranı : %1.41

 

C-TEB BANKASI (Masrafsız Kredi)

            TEB bankası diğer bankalara oranla biraz daha fazla para tahsil edebilmektedir sizlere. 20.000 TL’ye kadar belirli bir faiz oranı ile (%1.30) masrafsız kredi imkânı sunmaktadır. 3 ay arayla taksitlendirme yapabileceğiniz kredi seçenekleri mevcuttur. Ayrıca yılbaşına özel 36 aya kadar vade imkanı da sunmaktadırlar.

D-FİNANSBANK (Masrafsız Kredi)

            Tüm kredi seçeneklerinde faiz oranı sabit ve %1.65’tir. Her masrafsız kredi seçeneğinde 36 aya kadar varan vade seçenekleri dâhildir. Başvurmak oldukça basittir. Türkiye Cumhuriyeti numaranızı 5030 ‘a kısa mesaj (sms) olarak attıktan sonra başvuru yapmış bulunursunuz.

Her şeyden önce bankalarla yapacağınız anlaşmalara dikkat ediniz! Çünkü bazen masrafsız kredi kampanyası adı altında oyunlar oynanmaktadır. Lütfen Dikkatli Olunuz!

Bir Yanıt bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir