Home / İHTİYAÇ KREDİLERİ / Çalışmayana Kredi Veren Banklar

Çalışmayana Kredi Veren Banklar

Kredi kullanmak isteyip de çalışmadığı için kredi alamayanlar bu haber sizin için! Bankalar kişilerin kredi taleplerini değerlendirirken en öncelikli olarak, başvuru sahibinin herhangi bir gelirinin olup olmadığına bakar. Bunu yapmasının sebebi, kredi geri ödemesini güvence altına almaktır. Bu uygulamayı birçok bankanın yapmasının yanı sıra bazı bankalar da gelir belgesi olmayan ya da herhangi bir işte çalışmayan kişilere belli limitlere kadar kredi vermektedir. Çalışmayana kredi veren bankalar listesi her  geçen gün uzamakla birlikte, bu bankların belirlemiş olduğu birkaç basit koşul sonrası gelir belgesi olmayanlar buralardan kredi çekebilirler.

 

Sabit gelirli kişilerin kredi notlarının da iyi seviyede olması durumunda onlara her türlü kredi çıkarken, kredi notu iyi olsa bile kredi başvuru anında işsiz olan kişilere kredi verilmemektedir. Ayrıca daha önce yüksek faizle kredi çekenler, faizlerin düşmesi ile kredi yapılandırma isteğinde bulunduklarında eğer o anda işsizlerse bu kişilerin bu yapılandırma talebine de olumsuz yanıt verilmektedir. Mevcut durum bu şekilde iken, bazı bankaların gelir belgesiz kredi vermesi, çok cazip gelmektedir.

 

Çok acil paraya sıkıştığınızda borç alabilecek bir eşiniz-dostunuz yoksa o zaman ilk iş olarak bankaya gidersiniz. Bu son zamanlarda kabul edilen bir olgu haline gelmiştir. Paraya sıkışan kişilerin bankalardan yoğun olarak kredi çektikleri ve bu nedenle de ülkemizde neredeyse herkesim bir şekilde bankalara borçlu olduğu düşünülmektedir. Acil para lazım olduğunda bankadan kredi istediğinizde, banka öncelikle sizden bir yerde çalışıyor olmanız şartını arayacaktır. Tabi şu anda bütün bankalar için bunu söyleyemeyiz. Gelir belgesi olmayanlara da kredi sloganı ile duyuruya çıkan birçok banka, bordrosuz kişilere de kredi vermektedir.

 

Çalışmayana Kredi Veren Banklar
Çalışmayana Kredi Veren Banklar

İşsiz Olanlara Kredi Veren Bankalar!!!

 

Gelir belgeniz olmasa da, bir yerde aktif olarak çalışmıyor olsanız da size kredi veren bankalar mevcuttur. Bu bankaların liste halinde başlık başlık değerlendireceğiz.

 

ODEABANK Gelir Belgesi Olmayanlara Kredi

 

Geliriniz olmamasının yanı sıra krediye mi ihtiyaç duydunuz? O halde Odeabank sizin aradığınız banka olabilir. günlük ortalama sadece sekiz TL ile kredi borcunuzu ödeyebilirisiniz. Aylık ortalama 250 TL olan bu kredi paketinde, ödeyeceğiniz taksit miktarı çektiğiniz kredi ile orantılı olacaktır. Kefil de istemeyen bu bankadan gelir belgesiz anında kredi çekebilirsiniz.

 

Odeabank gelir belgesiz kredilerde başvuru sahiplerinin kredi notlarına göre onlara faiz oranı belirleyecektir.

Cebimde Kredi Başvurusu İçin Denizbank

 

Kredim yazıp 3280’e göndererek kredin anında cebinde olsun ister misiniz? Evet Denizbank kredi cebimde uygulamasından faydalanmak için ön başvuru mahiyetinde sadece cep telefonunuzla 3280’e kredim yazıp yollamanız yeterli olacaktır. Geri kalan onay işlemleri için bankaya kısa süreliğine uğramanız yeterli olacaktır. 48 aya kadar vade hakkı tanınan bu kredi seçeneğinde gelir belgesi olmayanlar da yararlanabilirler.

 

Gelir Belgeniz Yok ve Garantiden İlk Defa Kredi Çekecekseniz Şanslısınız!

 

Daha önce Garanti Bankasından kredi çekmediyseniz, gelir belgeniz olmasa bile bu bankadan kredi çekebilirsiniz. Garanti Bankasından ilk defa kredi çekecek olan müşterilere özel yapılan bu kampanya kapsamında gelir belgesiz kredi imkanı tanınacaktır. 48 ay vade seçeneği ile verilecek kredinin üst limitinin yüksek olması için bazı kefiller istenebilecektir.

.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir